Gündem

Ekrem İmamoğlu, ortak yayın öncesi karşılaşmada önünü ilikleyemedi


23 Haziran öncesi AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım ve CHP İstanbul Adayı Ekrem İmamoğlu, tarihi ortak yayında tartıştılar. Yıldırım, yayın öncesi İmamoğlu’na selam verdi. Selamlaşma esnasında İmamoğlu’nun önünü ilikleme çabası stüdyodaki kameraya yansıdı.

23 Haziran’a 6 gün kala dün İmamoğlu ile Yıldırım, 17 yıl sonra bir ilke imza atarak ortak yayın gerçekleştirdi. İki aday, moderatör İsmail Küçükkaya’nın sorularını yanıtladı. Yaklaşık 3 saat süren program, tüm Türkiye’de ve dünyada ilgiyle izlendi.

İMAMOĞLU ÖNÜNÜ İLİKLEYEMEDİ

Program öncesi Binali Yıldırım ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, İmamoğlu ve ekibiyle selamlaştı. Yıldırım, önce İmamoğlu’na sonra da danışmanı Murat Ongun’a selam verdi. İmamoğlu, Yıldırım’ın selamlaşmaya geldiğini görünce önünü iliklemeye çalıştı. İmamoğlu, “Sayın başkanım beni böyle bağladılar, kusura bakmayın” diyerek durumu anlatmaya çalıştı. İki adayın da kısa süreli sohbetinin güleryüzlü bir şekilde gerçekleşmesi dikkatlerden kaçmadı.

Yıldırım ve İmamoğlu canlı yayında karşı karşıya geldi! İşte iki adayın sorulara verdiği yanıtlar

Ekrem İmamoğlu'ndan ortak yayın sonrası ilk açıklamaEkrem İmamoğlu’ndan ortak yayın sonrası ilk açıklama

Ortak canlı yayında Binali Yıldırım'ın FETÖ çıkışı sosyal medyada gündem oldu!Ortak canlı yayında Binali Yıldırım’ın FETÖ çıkışı sosyal medyada gündem oldu!

İmamoğlu ve Yıldırım'ın karşılaşması aile fotoğrafıyla bittiİmamoğlu ve Yıldırım’ın karşılaşması aile fotoğrafıyla bitti

Ekrem İmamoğlu ile Binali Yıldırım'ın canlı yayını sosyal medyayı salladı!Ekrem İmamoğlu ile Binali Yıldırım’ın canlı yayını sosyal medyayı salladı!

Ekrem İmamoğlu'ndan Binali Yıldırım'a dikkat çeken hediye!Ekrem İmamoğlu’ndan Binali Yıldırım’a dikkat çeken hediye!

Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu tarihi yayına nasıl geldiBinali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu tarihi yayına nasıl geldi

İmamoğlu cebinden 20 lira çıkararak YSK'nın kararını sorguladı: Buna hiç kimse inanmazİmamoğlu cebinden 20 lira çıkararak YSK’nın kararını sorguladı: Buna hiç kimse inanmaz

Ekrem İmamoğlu: Vali'ye hakaret etmedimEkrem İmamoğlu: Vali’ye hakaret etmedim

İsmail Küçükkaya istedi! Adaylar birbirine soru sorduİsmail Küçükkaya istedi! Adaylar birbirine soru sordu

Türkiye Binali Yıldırım-Ekrem İmamoğlu ortak yayınına kilitlendiTürkiye Binali Yıldırım-Ekrem İmamoğlu ortak yayınına kilitlendi

Yıldırım ve İmamoğlu ortak yayına nasıl hazırlandı?Yıldırım ve İmamoğlu ortak yayına nasıl hazırlandı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir