Gündem

Eşiyle İlişkisinden Şüphelendiği Arkadaşını Bıçakla Rehin Aldı!

Sancaktepe’de 33 yaşındaki adam, eşiyle ilişkisi olduğundan şüphelendiği çalışma arkadaşını bıçakla rehin aldı. Polis, saldırganı bir anlık boşluğundan faydalanarak etkisiz hale getirdi.

Sancaktepe’de 33 yaşındaki Adem U.(33), eşiyle ilişkisi olduğundan şüphelendiği çalışma arkadaşı Mustafa D.’yi bıçakla rehin aldı. Çevredekilerin ihbarı üzerine polise haber verildi. Polis, saldırganı bir anlık boşluğundan faydalanarak etkisiz hale getirdi.

EŞİYLE İLİŞKİSİ OLDUĞUNDAN ŞÜPHELENDİ

Sancaktepe Eyüp Sultan Mahallesi Akıncı Sokak üzerinde bulunan 3 katlı bir binanın giriş katında meydana gelen olayda iddialara göre iş arkadaşı Mustafa D.’nin eşiyle ilişkisi olduğundan şüphelenen Adem U.(33). konuşmak için Mustafa D’yi eve çağırdı.

BIÇAKLA REHİN ALDI

Evde buluşan İkili bir süre konuştuktan sonra Adem U., Mustafa D. ile tartışmaya başladı. Adem U., Mustafa D.’yi yere yatırarak bıçakla rehin aldı.

POLİS, ETKİSİZ HALE GETİRDİ

Çevredekilerin ihbarı üzerine polise haber verildi. Polis, Adem U.’nun bir anlık boşluğundan faydalanarak şüpheliyi etkisiz hale getirdi. Adem U. Sancaktepe Asayiş Büro Amirliğine götürüldü. Rehin alınan Mustafa D. evden çıkarılarak, sağlık ekiplerine teslim edildi. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

İşte olay yerinden kareler;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir