Gündem

Gözü Dönmüş Kadın, Hamile Kaldığı İçin Kıskandığı Kumasını Öldürdü

Adana’da 29 yaşındaki kadın, eşiyle resmi nikah olmadan evlenen 18 yaşındaki kumasının hamile kalmasını kıskanıp tartışmaya başladı. Kocasının kendisiyle ilgilenmemesine de kızan kadın tartıştığı kumasını bıçaklayarak öldürdü.

Adana’da 29 yaşındaki Songül K., tartıştığı 18 yaşındaki hamile kumasını bıçaklayıp evden kaçtı. 5 aylık hamile kadın yaşamını yitirirken katil zanlısı kadın gözaltına alındı.

Edinilen bilgiye göre, olay, merkez Seyhan ilçesi Ova Mahallesi’nde meydana geldi. İddiaya göre, Suriye’deki iç savaştan kaçarak Halep’ten bir süre önce ailesiyle Adana’ya gelen 18 yaşındaki Takrid Dirbaye yaklaşık 1.5 yıl önce evli Aydın K. (34) ile resmi nikah olmadan evlendi. Ancak eve kuma gelmesine karşı çıkan Songül K. (29) sürekli Suriyeli kadın ile tartışmaya başladı.

TARTIŞTIĞI KUMASINI BIÇAKLAYIP EVDEN KAÇTI

Kocasının Suriyeli kadın ile ilgilenmesi ve kadının hamile kalmasını kıskanan Songül K. dün gece de yine kuması ile tartıştı. Tartışma kısa sürede kavgaya dönüşürken Songül K. bıçak ile Dirbaye’yi birkaç yerinden bıçaklayıp evden kaçtı.

KANLAR İÇİNDE BULUNAN 5 AYLIK HAMİLE KADIN KURTARILAMADI

Bir süre sonra eve gelen Aydın K. Dirbaye’yi kanlar içinde bulunca hemen kendi imkanlarıyla özel bir hastaneye kaldırdı. Genç kadın oradan da Adana Şehir Hastanesine sevk edildi ancak 5 aylık hamile olan Dirbaye kurtarılamadı.

KATİL ZANLISI KADIN GÖZALTINA ALINDI

Kadının cenazesi otopsi için adli tıp kurumu morguna kaldırılırken, Songül K. gözaltına alındı. Katil zanlısı kadının sorgusu devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir