Gündem

Müslüm Filminin Yapımcısı Mustafa Uslu, Adalar’daki Faytonlarla İlgili İmamoğlu’na Çağrıda Bulundu

Müslüm filminin yapımcısı Mustafa Uslu, sosyal medya hesabından paylaşım yaparak Adalar’daki faytonlarla ilgili İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na çağrıda bulundu.

Geçtiğimiz ocak ayında Büyükada’da bulunan ormanlık alanda çıkan yangın sonucu 9 at ölmüş ve yaralanan 3 atın da tedavi altına alındığı belirtilmişti.

Ayla ve Müslüm filmlerinin yapımcısı Mustafa Uslu, eşi Sinem Öztürk Uslu ile birlikte kullandıkları sosyal medya hesabından İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na çağrı yaprak hayvanlara sahip çıkılmasını istedi.

“NE OLUR SON VER CANLAR YANMASIN”

Yangından bebeğiyle kurtarılan atın son halini paylaşan Mustafa Uslu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu etiketleyerek şunları yazdı: “Mucizemiz dünyaya geldi. Cayır cayır yandı Büyükada yangınında, dört ay tuttu bebeği de korudu kolladı hem kendini toparladı hem de bebeği geliştirip dünyaya getirdi.. Sayın başkanımız Ekrem İmamoğlu, hoş geldin, fayton zulmüne son ver ne olur. Bu Canlar yanmasın artık” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir