Gündem

Son Dakika! Suriye’de Türk Askerlerine Saldırı: 1 Şehit, 1 Yaralı

Son dakika! Zeytindalı Dalı Harekat Bölgesi’nde Türk askerlerinin bulunduğu alana yapılan havanlı saldırıda 1 asker şehit oldu, 1 asker ise ağır yaralandı.

Suriye’de, Azez ile Afrin kentleri arasındaki Melkiye’de, Türk askerlerinin bulunduğu bölgeye havanlı saldırı yapıldı. Saldırıda 1 asker şehit oldu, 1 asker ise ağır yaralandı.

HAVA SALDIRISI DÜZENLENDİ

Olay, saat 10.00 sıralarında TSK tarafından düzenlenen Fırat Kalkanı ve Zeytin Dalı Harekatı ile terör örgütlerinden arındırılan Azez ile Afrin kentleri arasındaki Melkiye bölgesinde meydana geldi. Melkiye bölgesinde bulunan Türk askerlerinin olduğu alana PKK/PYD’li teröristler tarafından havan saldırısı düzenlendi.

1 ASKER ŞEHİT OLDU 1 ASKER DE YARALANDI

Saldırıda 1 asker şehit olurken, yaralanan 1 asker ise bölgeden tahliye edilerek tedavi için Kilis Devlet Hastanesi’ne getirildi. Teröristlerin havanlı saldırıyı düzenlediği bölge, Türk askerleri tarafından topçu ateşiyle vurulurken, şehit askerin naaşı da Kilis Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Temel Karamollaoğlu’ndan Çok Sert Tepki: Müşahitlerimiz Katledilmiştir

Malatya'da, Sandık Başında Kavga: 2 Sandık Müşahidi Can VerdiMalatya’da, Sandık Başında Kavga: 2 Sandık Müşahidi Can Verdi

Diyarbakır'da Muhtar Adayları Arasında Bıçaklı Kavga! 2 Ağır YaralıDiyarbakır’da Muhtar Adayları Arasında Bıçaklı Kavga! 2 Ağır Yaralı

184 Seçmeni Bulunan Mahalle Sandığa Gitmedi184 Seçmeni Bulunan Mahalle Sandığa Gitmedi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir